Kalendář 2017

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás informovali o připravovaném Kalendáři na rok 2017. Kalendář bude jako každý rok obsahovat šest originálních signovaných grafických listů, ručně vlepených a lehce vyjmutelných z korpusu kalendáře, který bude vytištěn techniku sítotisku. Pro jubilejní rok 2017, kdy Sdružení českých umělců grafiků Hollar oslaví stoleté výročí od svého založení, byli osloveni tito autoři:

 

Lenka Kahuda Klokočková / Bez názvu / litografie

Vladimír Suchánek / Capriccio / barevná litografie

Lubomír Netušil / Pobřeží / kombinovaná technika hlubotisku

Klára Stodolová / Výhledy / barevný dřevořez

Martin Mulač / Černé jezero / serigrafie

Robin Kaloč / Meditace / lept

 

Obálka bude věnována zakládajícím členům SČUG Hollar.

Kalendáře budou k vyzvednutí od začátku prosince letošního roku. Kalendář je možné objednat přímo v Galerii Hollar či přes objednací lístek, který naleznete níže.

Cena pro členy Klubu přátel Hollaru je 2 000 Kč, standardní prodejní cena je 2 300 Kč. Platbu lze provést na pokladně Galerie Hollar nebo bankovním převodem na účet 1933982389/0800 (do informace pro příjemce platby prosím uvádějte „Kalendář 2017 + Vaše jméno“).

Pokud si nemůžete kalendář vyzvednout osobně, můžeme Vám zaslat kalendář poštou za příplatek 150,- Kč. V případě zasílání poštou prosíme o platbu bankovním převodem. Bez uhrazení kalendáře jej není možné odeslat.

Rezervované kalendáře, které budou neuhrazené, budou rezervovány pouze do 31. 1. 2017. Po tomto datu všechny neuhrazené rezervace propadnou.

 

Děkujeme, se srdečným pozdravem,

Galerie Hollar

t: 737288310 / e-mail: galerie@hollar.cz

kalendar-2017-obj_1