Grafický kalendář 2023

Vážení přátelé,

s radostí vám představujeme GRAFICKÝ KALENDÁŘ 2023.

Kalendář vychází každým rokem v omezeném nákladu 150 výtisků a obsahuje šest originálních grafických listů od šesti současných členů a členek Sdružení českých umělců grafiků Hollar. Obálka a úvodní text je pro rok 2023 věnován Václavu Sivkovi, který by v příštím roce oslavil 100. výročí svého narození.

V Kalendáři 2023 naleznete grafické listy od Martina Manojlína, Michaely Lesařové-Roubíčkové, Františka Hodonského, Michaly Gorbunovové, Jany Šindelové a Markéty Králové. Všem autorům moc děkujeme za vstřícnost a milou spolupráci.

Grafický kalendář je možné vyzvednout přímo v Galerii Hollar, v případě zájmu o co nejnižší číslo nákladu či zájmu o zaslání kalendáře poštou je možné jej objednat – Objednávkový list Kalendář 2023 (word) či Objednávkový list Kalendář 2023 (PDF). (Pouze připomínáme, že objednávka je neplatná, pokud nebude do 14 dnů dle pokynů v objednávce uhrazena, děkujeme za pochopení.)

 

Objednávku je možné zaslat elektronicky na katerina.markova@hollar.cz či galerie@hollar.cz.

 

Martin Manojlín | Mrazivá noc, barevný linoryt, dřevořez, vlastní tisk

Michaela Lesařová-Roubíčková | Jarní květiny, litografie, tisk Martin Bouda

František Hodonský | Stepní květy, litografie, tisk Martin Bouda

Michala Gorbunovová | Chodníky, kombinovaná technika, vlastní tisk / Cesta tam a späť, kombinovaná technika, vlastní tisk / Na hladine, kombinovaná technika, vlastní tisk

Jana Šindelová | z cyklu Labutí píseň, barevná serigrafie, 2022, tisk René Řebec

Markéta Králová | Ráno, lept a suchá jehla, tisk Milan Dřímal

 

Náklad: 150 ks

Grafická úprava: Petr Foltera

Text: Renata Roubíčková