NEWSLETTER GALERIE HOLLAR | únor 2021

NEWSLETTER

GALERIE HOLLAR / únor 2021

 

PDF NEWSLETTER:NEWSLETTER GALERIE HOLLAR únor 2021

 

Vážení a milí přátelé Galerie Hollar,
jelikož jsme v novém roce neměli možnost vás v galerii osobně přivítat, přinášíme vám výstavu Jubilanti Hollaru 2021 ve formě virtuální prohlídky, kterou naleznete na našich webových stránkách i spolu s fotografiemi z expozice.
Na výstavě naleznete díla Naděždy Synecké, Kateřiny Vítečkové, Jiřího Suchého, Hany Storchové, Jiřího Anderleho, Pavly Aubrechtové, Jany Budíkové, Evy Haškové, Anny Khunové, Tomáše Bíma, Vladimíra Gebauera, Jiřího Sozanského, Aleše Svobody, Oldřicha Jelena, Ireny Bujárkové, Andrey Tachezy, Lenky Vojtové a Saida Ismaila.
Ačkoliv měla výstava Jubilanti Hollaru 2021 končit s koncem ledna, je prodloužena minimálně do konce února a s největší pravděpodobností až do konce března tohoto roku. Autorské výstavy Kateřiny Vítečkové a Mikoláše Axmanna musíme, ač velmi neradi, přesunout na příští rok.
Výstava polské serigrafie, která je součástí plánovaného cyklu věnovaného právě technice sítotisku, proběhne podle aktuálních možností – doufejme, že ne pouze v online variantě (Středoevropská serigrafie : současná polská serigrafie | 1. 4. – 25. 4. 2021 | kurátorský tým Zbyněk Janáček, Marek Sibinský, Eduard Ovčáček, Andrea Uváčiková).

PROVOZ GALERIE
Galerie Hollar je dle vládních nařízení uzavřena, ale fungujeme jako „výdejní okénko“ a proto pokud byste si přáli vyzvednout grafický list, grafický kalendář či publikaci přímo u nás, rádi se s vámi domluvíme na rychlém osobním potkání.

E-SHOP
Na e-shopu Galerie Hollar nově naleznete práce Aleny Antonové, Mikoláše Axmanna, Milana BaueraVáclava Bláhy a Olgy Čechové.

KLUB PŘÁTEL HOLLARU
Vážení přátelé, v Galerii Hollar pro vás máme připravené grafické prémie pro rok 2021, v tomto roce vznikly ve spolupráci s Jiřím Samkem, Andreou Tachezy a Lenkou Štěpaníkovou, doplněny jsou o grafické listy Zbyňka Hraby, Michaely Lesařové–Roubíčkové a Martina Raudenského.

Členské příspěvky pro tento rok je možné zasílat na účet Galerie Hollar (1933982389/0800), nebo je možné domluvit se na osobní schůzce a převzetí grafických prémií v naší galerii.

 

S přáním pevného zdraví a všeho dobrého,

Galerie Hollar

T: 737 288 309 | E: kslezakova@hollar.cz | FB | INSTAGRAM