Klub přátel Hollaru

Grafické prémie 2021 | Klub přátel Hollaru

Vážení,

dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň a podporu nejen v letošním roce, ale také v letech minulých a pevně věříme, že i v letech následujících. Velmi si Vaší podpory Galerie Hollar ceníme, bez ní by plynulý a správný chod galerie nebyl možný, obzvlášť v této, pro všechny nejisté době.

Rádi bychom Vás informovali o grafických prémiích Klubu přátel Hollaru pro rok 2021, které jsou pro Vás připravené, avšak v této chvíli vzhledem k uzavřené galerii budou muset počkat na trochu příznivější dobu, která, doufáme, co nejdříve nastane:

Andrea Tachezy, Leť!, digitální tisk, 2020

Jiří Samek, Pařez, hlubotisk z lina, 2020

Lenka Štěpaníková, Zajíc a želva, suchá jehla, 2020

Lenka Štěpaníková, Vepř, koza a ovce, suchá jehla, 2020

Lenka Štěpaníková, Kohoutek, kočka a myška, suchá jehla, 2020

Grafické prémie budou v roce 2021 doplněny následujícími autory z minulých let:

Zbyněk Hraba, Jasný den, linoryt, 2016

Martin Raudenský, bez názvu, ofset, 2017

Michaela Lesařová–Roubíčková, Pavilon, litografie, 2014

 

Stříbrní členové (příspěvek ve výši 500 Kč) získávají jeden grafický list, Zlatí členové (1 200 Kč) mají možnost vybrat si dva grafické listy dle vlastního výběru.

 

Podrobné informace naleznete zde: GALERIE HOLLAR – GRAFICKÉ PRÉMIE KPH 2021 – INFORMACE

PRO ZASLÁNÍ POŠTOU – prosíme o vyplnění objednávkového listu OBJEDNACÍ LIST GR.PRÉMIE 2021 se jmény autorů v pořadí Vašeho zájmu. Závazný objednávkový list zašlete na adresu Galerie Hollar, Smetanovo nábř. 6, Praha 1, 110 00 nebo na e-mail galerie@hollar.cz

 

Děkujeme za vaši podporu, se srdečným pozdravem,

Za Galerii Hollar, Kateřina Slezáková,

tajemnice SČUG Hollar a vedoucí Galerie Hollar

Smetanovo nábř. 6

110 00 Praha 1

T: 737288310, 737288309 | galerie@hollar.cz, kslezakova@hollar.cz

KLUB PŘÁTEL HOLLARU – INFORMACE

kph obr záhlaví uz

KLUB PŘÁTEL HOLLARU

 

Klub přátel Hollaru působí v rámci SČUG HOLLAR od roku 1990. V současné době má klub přátel více než 300 členů.

V posledních letech navazujeme na tradici první republiky, kdy Hollar nabízel zájemcům dvojí formu členství jako podporu činnosti Sdružení českých umělců grafiků Hollar:

 

STŘÍBRNÉ ČLENSTVÍ KLUBU PŘÁTEL HOLLARU

a

ZLATÉ ČLENSTVÍ KLUBU PŘÁTEL HOLLARU

 

Práva členů

  • vstup zdarma na všechny výstavy a společenské akce v galerii Hollar
  • členové KPH dostávají zprávy o aktuálních informacích o výstavách, doprovodných programech a společenských akcích
  • každý člen získává každým rokem prémii – grafický list dle vlastního výběru – zlatý člen má nárok na 2 grafické listy, stříbrný člen na 1 grafický list (výběr ze 3 až 6 autorů)
  • spolu s prémií dostávají členové zdarma Bulletin KPH, který vychází vždy v průběhu jara každého roku
  • mají slevu na každoročně vydávaný Kalendář SČUG HOLLAR se šesti originálními grafickými listy od členů SČUG HOLLAR (grafické listy jsou ručně vlepeny do sítotiskem tištěného korpusu kalendáře, jsou lehce vyjmutelné)

 

Podmínky členství

  • vyplněná přihláška (k dispozici v galerii Hollar nebo po domluvě elektronicky) dodaná fyzicky do Galerie Hollar či zaslaná na e-mail galerie@hollar.cz
  • zaplacený členský příspěvek ve výši dle druhu členství:

Stříbrný člen Hollaru – roční členský příspěvek 500 Kč

Zlatý člen Hollaru –  roční členský příspěvek 1 200 Kč

 

VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKA ZDE: KLUB PŘÁTEL HOLLARU – info, přihláška

Grafický kalendář Galerie Hollar 2021

Vážení,

 

v této chvíli připravujeme finální podobu GRAFICKÉHO KALENDÁŘE GALERIE HOLLAR 2021. V kalendáři naleznete grafické listy od Petra Palmy, Jany Hubatkové, Markéty Kotkové, Heleny Čubové, Josefa Odrášky a Evy Jakubcové.

Originální kalendář v grafické úpravě Petra Foltery vychází každým rokem v omezeném nákladu 150 číslovaných výtisků a grafické listy v něm obsažené jsou vytvořeny pouze pro tento účel. Grafické listy jsou do kalendáře jemně ručně vlepeny za horní okraj listu a jsou po splnění svého účelu v daném roce lehce vyjmutelné. V roce 2021 je obálka Kalendáře dedikována osobnosti Františka Tichého (1986-1961). Úvodní text o Františku Tichém a medailony zastoupených autorů jsou z pera Renaty Roubíčkové.

 

Pro nečleny Klubu přátel Hollaru bude grafický kalendář 2021 za cenu 2 300 Kč, pro členy Klubu přátel Hollaru za sníženou cenu 2000 Kč. Grafický kalendář je možné už v této chvíli objednávat – pokud byste si přáli nízké číslo tisku, objednávku doporučujeme – objednací list naleznete ke stažení zde: KALENDÁŘ 2021 – objednávka či KALENDÁŘ 2021 – objednávka

Předpokládáme, že Kalendář 2021 bude připraven k předání do poloviny listopadu 2020, o přesném termínu i reálné podobě Vás budeme včas informovat.

 

Zároveň jsou k dispozici Grafické kalendáře ze tří předchozích let (2018, 2019, 2020), nyní za výjimečně sníženou cenu. Jediný kalendář je možné využít jako šest originálních dárků dýchajících tradicí, třeba už pod stromeček. Na jejich obsah se můžete podívat zde: Grafické kalendáře Galerie Hollar

 

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás, prosím, kontaktujte na kslezakova@hollar.cz či tel. 737 288 309

 

Srdečně,

Galerie Hollar

kalendar2021 obalka

 

BULLETIN 2020 | Klub přátel Hollaru

Milí přátelé Galerie Hollar,

 

od úterý 30. 6. 2020 na vás bude v galerii čekat nové vydání Bulletinu Klubu přátel Hollaru pro rok 2020 v grafické úpravě Zbyňka Hraby. Věříme, že se vám bude líbit. Kromě přehledu aktivit Galerie Hollar za celý minulý rok v bulletinu naleznete texty o Pavlu Sukdolákovi, Petru Niklovi, Janě Hubatkové, Jamesi Janíčkovi, Arnoštu Karáskovi a mnoha dalších autorech.

Pokud nejste členy Klubu přátel Hollaru, ale rádi k nám chodíte a měli byste chuť nás členstvím podpořit, informace o členství naleznete zde: Klub přátel Hollaru

 

 

Děkujeme všem, kteří se na vydání letošního bulletinu podíleli, a vám za veškerou dosavadní podporu ♥
Galerie Hollar

GRAFICKÉ PRÉMIE KPH 2020

Vážení,

 

dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň Galerii Hollar v letošním roce, letech minulých i letech následujících. Velmi si vaší podpory činnosti Galerie Hollar ceníme. Bez ní by plynulý a správný chod galerie nebyl možný.

 

Informace o Klubu přátel Hollaru: http://hollar.cz/klub-pratel-hollaru/klub-pratel-hollaru-informace/

 

Rádi bychom Vás informovali o členských prémiích pro rok 2020, které budou od 14. 1. 2020 k dispozici v Galerii Hollar. Autory grafických prémií pro rok 2020 budou následující autoři:

 

Zuzana Růžičková, linoryt – vlastní technika, 2019

Martin Salajka, litografie, 2019

Pavel Sivko, litografie, 2019

 

Grafické prémie budou v roce 2020 doplněny následujícími autory z minulých let:

 

Helena Horálková, Les, slepotisk, 2002

Libor Beránek, Vážka, sítotisk, 2017

Olga Čechová, Sbírka, litografie, 2000

 

DSC08090Stříbrní členové (příspěvek ve výši 500 Kč) získávají jeden grafický list, Zlatí členové (1 200 Kč) mají možnost vybrat si dva grafické listy dle vlastního výběru.

 

Mimopražští členové KPH si mohou vyžádat zaslat prémii 2020 poštou. V tomto případě prosíme o vyplnění objednávkového listu se jmény autorů v pořadí Vašeho zájmu. Závazný objednávkový list zašlete na adresu Galerie Hollar, Smetanovo nábř. 6, Praha 1, 110 00 nebo na email galerie@hollar.cz

 

POZOR – objednací list rezervující vybraný grafický list je možné vyplnit pouze v případě zájmu o doručení poštou! Objednávky bez zájmu o zaslání poštou nebudou evidovány, děkujeme za pochopení.

Složenky zasílány nebudou.

 

Prosíme, aby poštovné a balné ve výši 120,- Kč bylo zaplaceno rovnou s členským příspěvkem na rok 2020 – celkem tedy 620 Kč (Stříbrní členové) nebo 1320 Kč (Zlatí členové). Prémie bude zaslána po obdržení platby (členský příspěvek + poštovné).

 

Číslo b. účtu: 1933982389/0800

 

Při platbě bankovním převodem prosíme do zprávy příjemci uvést vaše „příjmení KPH 2020“.

 

Objednací list pro Prémie 2020 naleznete zde: PRÉMIE 2020 – obj.list

 

Děkujeme za vaši podporu, se srdečným pozdravem,

 

Galerie Hollar

Adventní večer Klubu přátel Hollaru | ÚT 17. 12. 2019 v 17 h

ADVENTNÍ VEČER KLUBU PŘÁTEL HOLLARU

Adventní večer je určen pouze členům Klubu přátel Hollaru, děkujeme za pochopení.

Vážení přátelé,

 

srdečně vás zveme na Adventní večer Klubu přátel Hollaru, který se uskuteční v úterý 17. 12. 2019 v 17 h v Galerii Hollar. Večerem vás provede Milan Stupavský, předseda KPH, Pavel Sivko, Karel Žižkovský a hosté – vybraní členové Sdružení českých umělců grafiků Hollar (jmény se nechte překvapit).

Jedním z hlavních témat večera bude blížící se významné životní jubileum Pavla Sukdoláka, který v roce 2020 oslaví 95. narozeniny.

 

Těšíme se na vás,

Galerie Hollar a Klub přátel Hollaru

 

Světýlko

Lenka Vojtová, Světýlko, 2002, lept

GRAFICKÝ KALENDÁŘ SČUG HOLLAR 2020 k dispozici od 24. 10. 2019

Vážení,

Grafický kalendář pro rok 2020 je ode dnešního dne k dispozici v Galerii Hollar (kdykoliv v otevírací době galerie). Kalendář vychází v nákladů 150 číslovaných výtisků a naleznete v něm šest originálních grafických listů od následujících autorů:

 

Alena Antonová, Čtenářka, lept

Helena Horálková, Přírodní motiv, linoryt

Tereza Smetanová, Lužní les, linoryt

Ditta Jiřičková, Za tichem, ink print

Markéta Králová, Z podzimu, lept

Jan Šafránek, Chodci, dřevořez

 

Cena pro členy Klubu přátel Hollaru je 2 000 Kč, standardní prodejní cena je 2 300 Kč. Platbu lze provést na pokladně Galerie Hollar nebo bankovním převodem na účet 1933982389/0800 (do informace pro příjemce platby prosím uvádějte „Kalendář 2020 + Vaše jméno“).

Pro kalendář je možné se zastavit i bez předchozí objednávky, ovšem v případě, kdy byste si přáli nejnižší číslo výtisku, které je k dispozici,je možné jej předem objednat: KALENDÁŘ 2020 – objednávka

Pokud si nemůžete kalendář vyzvednout osobně, můžeme Vám zaslat kalendář poštou za příplatek 150,- Kč. V případě zasílání poštou prosíme o platbu bankovním převodem. Bez uhrazení kalendáře jej není možné odeslat.

Rezervované kalendáře, které budou předem neuhrazené, budou rezervovány pouze do 31. 1. 2020. Po tomto datu všechny neuhrazené rezervace propadnou.

 

Děkujeme za Vaši podporu,

Galerie Hollar

Smetanovo nábř. 6, 110 00 Praha 1

T: 737288310              |          e-mail: galerie@hollar.cz       |          www.hollar.cz

GRAFICKÝ KALENDÁŘ 2020

GRAFICKÝ KALENDÁŘ SČUG HOLLAR 2020

Vážení,

dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši přízeň Galerii Hollar v letošním roce, letech minulých i letech následujících.

Rádi bychom Vás informovali o připravovaném Grafickém kalendáři pro rok 2020. V tomto kalendáři naleznete grafické listy následujících autorů:

 

Alena Antonová, Čtenářka, lept

Helena Horálková, Přírodní motiv, linoryt

Tereza Smetanová, Lužní les, linoryt

Ditta Jiřičková, Za tichem, ink print

Markéta Králová, Z podzimu, lept

Jan Šafránek, Chodci, dřevořez

 

Kalendáře budou k vyzvednutí s největší pravděpodobností od začátku prosince letošního roku, prosíme Vás však o trpělivost a sečkání až do doby, kdy Vám přijde zpráva, že jsou kalendáře k dispozici.

Kalendář je možné objednat přímo v Galerii Hollar či přes objednací lístek, který naleznete zde: KALENDÁŘ 2020 – objednávka

Cena pro členy Klubu přátel Hollaru je 2 000 Kč, standardní prodejní cena je 2 300 Kč. Platbu lze provést na pokladně Galerie Hollar nebo bankovním převodem na účet 1933982389/0800 (do informace pro příjemce platby prosím uvádějte „Kalendář 2020 + Vaše jméno“).

Pokud si nemůžete kalendář vyzvednout osobně, můžeme Vám zaslat kalendář poštou za příplatek 150,- Kč. V případě zasílání poštou prosíme o platbu bankovním převodem. Bez uhrazení kalendáře jej není možné odeslat.

Rezervované kalendáře, které budou předem neuhrazené, budou rezervovány pouze do 31. 1. 2020. Po tomto datu všechny neuhrazené rezervace propadnou.

 

Děkujeme za Vaši podporu,

Galerie Hollar

Smetanovo nábř. 6, 110 00 Praha 1

T: 737288310              |          e-mail: galerie@hollar.cz       |          www.hollar.cz

BULLETIN 2019

Vážení,

ode dnešního dne je možné si v Galerii Hollar vyzvednout Bulletin 2019. Bulletin je zdarma pro všechny současné členy Klubu přátel Hollaru, podmínkou k jeho získání je zaplacený členský příspěvek na rok 2019, každý člen má nárok na jeden výtisk.

Za zpoždění s vydáním se omlouváme, šíře obsahu Bulletinu Vám však, doufáme, vše vynahradí.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na viděnou v galerii,

Galerie Hollar

 

DSC07622

KPH – Grafické prémie 2019 k dispozici od 15. 1. 2019

Vážení přátelé,

dovolujeme si Vám oznámit, že grafické prémie Klubu přátel Hollaru pro rok 2019 budou od úterý 15. 1. 2019 k dispozici v galerii. Prémie je možné vyzvednout pouze v případě platného členství v KPH.

 

Pro rok 2019 můžete vybírat z prací následujících autorů:

Lenka Falušiová (linoryt, 2018)

Petr Hampl (hlubotisk, 2019)

Zbyněk Janáček (serigrafie, 2018)

Xénia Hoffmeisterová (barevná litografie, 2006)

Jitka Chrištofová (barevná litografie, 2009)

Eduard Ovčáček (digitální tisk, 2014, dvě varianty)

 

 

Informace o členství v Klubu přátel Hollaru: http://hollar.cz/klub-pratel-hollaru/klub-pratel-hollaru-informace/

 

V případě Stříbrného členství získáváte jeden grafický list, v případě Zlatého členství dva grafické listy zcela dle Vašeho výběru. Platbu členského příspěvku je možné uskutečnit přímo v Galerii Hollar (hotově či platební kartou), nebo převodem na b.účet č. 1933982389/0800 s uvedením Vašeho jména a „KHP 2019“ do zprávy příjemci.

PROSÍME POZOR, GRAFICKÉ PRÉMIE NELZE NEOBJEDNAT PŘEDEM, děkujeme za pochopení.

 

S přáním hezkého dne, 

Galerie Hollar